Ev Temizliği Şirketleri

Florya Ev Temizlik İşleri

Hizmet alıcı yani ev sahibi ile hizmet sağlayıcı yani temizlik firması arasındaki iletişim, güven ve karşılıklı memnuniyet duygusu, ev temizleme hizmetleri açısından en önemli unsurdur. Ev temizliği eşyalı ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, genel temizlik ve bahar temizliği gibi çeşitlere sahiptir. Ev sahibinin bu alanları gözeterek ihtiyacı olan temizlik şeklini belirlemek ve buna ek olarak hijyen anlayışı, temizlik firmasından beklentileri, evde bulunan eşyaların özellikleri gibi detaylarla şekillenecek olan hizmet Florya ev temizliği gibi profesyonel bir firmanın deneyimleri ve birikimleri ile üst düzey bir proje sizi karşılıyor olacaktır.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği en güçlü ve en zor temizliklerden biridir. Bu nedenle bu konuda kesinlikle profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyulur. Fayans, parke ve cam gibi alanlarda oluşan alçı, sıva, boya ve kireç kalıntıları, tuvalet, lavabo, duşakabin gibi özel hijyen gerektiren alanlar taşınma öncesi ev boş iken kati suretle temizliği yapılarak taşınma işlemi gerçekleştirmek gerekmektedir. Özel aparatlar ve özel ekipmanlarla gerçekleştirilen inşaat sonrası temizliği mutfak, banyo, tuvaletler, pencereler, yerler, antre, duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba temizliği sonrasında ince temizliği yapılarak gerçekleştirilir.Florya ev temizliği şirketi bu alanda uzman ekipleri ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Eşyalı Ev Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşyalı ev temizliğinde Florya ev temizliği şirketi gibi profesyoneller için temizlik yapılacak alanın kontrol edilerek gerekli temizlik ürünleri ve ekipmanların sağlanması başlangıç aşamasıdır ve bu hazırlık ücretsiz olarak gerçekleştirilen ön bilgi edinme yani keşif aşamasıyla mümkündür. Mutfak, banyo, tuvalet, balkon, zemin, cam, duvar, tavan, dolaplar, mobilyalar, yataklar, halılar, koltuklar, avizeler gibi evde bulunan her şey temizlenerek tam bir hijyen sağlama amaçlanmalıdır. Buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz gibi beyaz eşyalar, lavabo, evye ve tezgâhlar, küvet, duşakabin, lavabo, klozet, fayanslar, musluklar gibi aklınıza gelebilecek tüm detaylar hijyene kavuşturulmadan temizlik sonlandırılmaz.

Temizlik son derece özen gösterilmesi gereken hassas bir konudur. Bulunulan ortamın dezenfekte edilmesi ve ortamda hijyen sağlanması her temizlik firması açısından ana amaç olmakta ve Florya ev temizliği şirketi gibi uzman kişilerce sağlanan bu hijyen ortamı uzun süreli olarak kalıcılığını koruyabilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi