İşyeri zemin cilalama işi

Fabrika Temizlik Firması; Işıltı Temizlik Firmaları olarak fabrika temizliği hizmetini 25 yıldır aralıksız sürdürmekteyiz. Fabrika temizliğinin kendine göre esasları bulunmaktadır. Işıltı Temizlik Şirketi olarak bu esaslar göz önüne alınarak bir program akışına göre hizmet oluşturmaktayız. Fabrika temizliği genellikle makineler ve üretim alanlarının yoğun olduğu çalışma alanlarıdır. Makinelerin rutin bakımları ve sürekli ilerleyen düzeyde temizliği yapılması gereklidir.

Fabrika Temizlik Firması

Üretim Bantı ve konveyor temizlikleri; üretim yapan makinelerin temizliği yapılmaz ise uzun ömürlü olmaktan çıkıp pas ve kir tutmaya devam edecektir. Bu da kalitesiz ve zararla üretim haline gelecektir. Üretim ve imalatın yoğunluğundan dolayı bir çok zaman makine ve üretim bantları kir ile kaplanır. Sakıncalı olan bu durum hem imal edilen ürünler açısından hem de ortam ve makine sağlığı açısından sıkıntı yaratır. Bakımcı ve teknik sorumluların işlerini yapmaları zorlaşır. Yapılacak olan temizliklerimiz, üretiminiz için çok önemlidir.

Üretim Bantı Temizliği

Fabrika Temizliği yaparken üretim bantları, üretim makineleri, genel makineler vs. tüm makinelerin temizliği bir program akışı , profesyonel ekip, üst düzey kimyasal ekipmanları şeklinde ilerlemekteyiz. Temizliği yapılan her makinenin kalitesi ve ömrü artmış olacaktır. Buda makinenin işlevselliğini arttıracaktır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi