Ev Temizlik Şirketi

Ev Temizlik Şirketi; İstanbul ev temizlikleri. 30 yıldan bu yana yürütülmektedir. Alışılmışın dışında ev temizliği şirketi ile sıradan temizliğe son! Modern hijyen ve dezenfeksiyon paketleri ile ev temizliğinizi bir günde değiştiğini göreceksiniz. Adeta sihirbaz değneği değmişçesine bir değişim. Sektörde bu kadar uzun kalmamızın sırrı da budur. Ev Temizlik Şirketi.

Müşterilerin Ev Temizlik Şirketinden Beklentisi Nedir?

Ev Temizliği Şirketi Müşterisi talep ve beklentilerini göz ardı etmemek lazım. sahibi alacağı hizmetin detay dökümlerini daha bize anlatmadan elinde bulur ve gereksiz yorgunluk yaşamaz. Çalışma esnasında gereksiz ve istenmeyen durumlar yaşanmaz. Sonuç istenilen yani beklenendir. Aşağıdaki ev temizlik videomuzu izleyebilirsiniz. Türkiye’de bu manada çekilmiş, birebir temizlik gerçekleşirken ki tek videodur. Ev Temizliği Müşterilerimizi mutlaka memnun bırakılarak ayrılıyoruz.

İstanbul’da Ev Temizliği Personel Kadromuz ile tüm evlere hizmet götürüyoruz. Kadromuz gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşur. Firmamız mali mesuliyet sigortaları ile her tür duruma karşı sigorta güvencelidir. İş güvenliği, iş yeri hekimliği branşlarında uzman eller ile çalışılmaktadır. Kullandığımız kimyasalların içerikleri tarafınıza gönderilir.

Ev Temizlik Kimyasal maddelerinin tanımı, karışım ise bileşenleri. Fiziksel özellikler (görünüş, koku, kaynama noktası). Sağlık üzerine bilinen etkileri, kimyasaldan korunma yolları, etkilenme düzeyleri ile  kanser yapma olasılığı. Acil durum ve ilk yardım bilgileri. Bu ürünleri hazırlayan kişilerin ve kuruluşların ismi açıktır. İstanbul’da Ev Temizliği Personel Kadromuz.

Ev Temizlik Şirketi Danışma Hattı

Ev Temizlik ŞirketiEv Temizlik: Özellikle bakır, tahta ve cam temizliğinde sirke kullanabilirsiniz.
Genel temizlik yapmadan önce hazırladığınız suya fazla miktarda kimyasal koymamaya çalışın. Böylelikle yüzeylerde iz kalmamasını sağlayabilirsiniz. Kül tablalarını limon ile ovduktan sonra yıkarsanız koku kalmamasını sağlarsınız. Ev temizlik şirketi danışma hattı sizler için.

Halılarınızı süpürdükten sonra yaş bir havlu ile dolaşırsanız havlu kalan toz ve havları alacaktır.

Sebzeleri tuzlu suda yıkamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Çay ve kahve lekelerini karbonatlı su ile temizleyebilirsiniz.

Dibi tutan tencereleri gece tuzlu suda bekletebilirsiniz. Daha kolay çıkacaktır.

Güve ve sivrisineklerin evinize gelmesini önlemek için bir limon yada portakala karanfilleri batırıp bekletin. Sonucu göreceksiniz. Dolaplarınıza koyduğunuz takdirde güve gelmeyecektir.

Mutfak bezlerinizi çamaşır deterjanı ile kaynattığınızda ilk günkü haline geldiğini göreceksiniz.

Ev Temizleme Şirketi İletişim

Ev Temizleme Şirketi; yerel rehberlerden veya arkadaş tavsiyelerinden faydalanabilirsiniz. Ev Temizliği Şirketi seçerken referanslara bakmak gerekir. Ayrıca hizmet kalitesini, çalışanların güvenilirliğini ve kullandıkları temizlik ürünlerini göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Ev Temizliği Konusunda firmamızın sunduğu hizmetleri ve fiyatlandırmayı da karşılaştırarak en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Evinizin temizliği için profesyonel bir hizmet almak hakkınız. Bu nedenle güvenilir ve deneyimli bir ev temizleme şirketiyle iletişime geçmenizi öneririz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi