İstanbul Ev Temizliği Hizmetleri

Ev temizlik şirketi; İstanbul ev temizlikleri, 25 yıldan bu yana firmamız tarafından profesyonel konut temizliği anlayışı ile alışılmışın dışında icra edilmektedir. Alışılmışın dışında ev temizliği anlayışı ile sıradan temizliğe son! Modern hijyen ve dezenfeksiyon paketleri ile tüm evinizin bir günde sihirbaz değneği değmişçesine değiştiğini göreceksiniz. Sektörde bu kadar uzun kalmamızın sırrı memnun müşteri potansiyelimizdir.

Ev sahibi alacağı hizmetin detay dökümlerini daha bize anlatmadan elinde bulur ve gereksiz yorgunluk yaşamaz. Çalışma esnasında gereksiz ve istenmeyen durumlar yaşanmaz. Sonuç istenilen yani beklenendir. Aşağıdaki ev temizlik videomuzu izleyebilirsiniz. Türkiye’de bu manada çekilmiş, birebir temizlik gerçekleşirken ki tek videodur.

Personel kadromuz gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşur. Firmamız mali mesuliyet sigortaları ile her tür duruma karşı sigorta güvencelidir. İş güvenliği, iş yeri hekimliği branşlarında uzman eller ile çalışılmaktadır. Kullandığımız kimyasallar  MSDS’leri tarafınıza gönderilir.

MSDS‘ler aşağıdaki bilgileri içermek zorundadır.

Kimyasal maddenin tanımı, karışım ise bileşenleri, fiziksel özellikler (görünüş, koku, kaynama noktası …), sağlık üzerine bilinen etkileri, kimyasaldan korunma yolları, etkilenme düzeyleri, kanser yapma olasılığı, acil durum ve ilk yardım bilgileri, MSDS hazırlayan kişilerin ve kuruluşun ismi,

Ev temizliği ile ilgili bazı öneriler

Özellikle bakır, tahta ve cam temizliğinde sirke kullanabilirsiniz.
Genel temizlik yapmadan önce hazırladığınız suya fazla miktarda kimyasal koymamaya çalışın. Böylelikle yüzeylerde iz kalmamasını sağlayabilirsiniz. Kül tablalarını limon ile ovduktan sonra yıkarsanız koku kalmamasını sağlarsınız.

Halılarınızı süpürdükten sonra yaş bir havlu ile dolaşırsanız havlu kalan toz ve havları alacaktır.

Sebzeleri tuzlu suda yıkamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Çay ve kahve lekelerini karbonatlı su ile temizleyebilirsiniz.

Dibi tutan tencereleri gece tuzlu suda bekletebilirsiniz. Daha kolay çıkacaktır.

Güve ve sivrisineklerin evinize gelmesini önlemek için bir limon yada portakala karanfilleri batırıp bekletin. Sonucu göreceksiniz. Dolaplarınıza koyduğunuz takdirde güve gelmeyecektir.

Mutfak bezlerinizi çamaşır deterjanı ile kaynattığınızda ilk günkü haline geldiğini göreceksiniz.

Ev temizlik şirketimiz, bilgi almak istediğiniz takdirde, bu konularda size yardımcı olacaktır.