Dış Cephe Temizlik Hizmetleri; modern dünyamızda gelişen mimari sayesinde apartmanların yerini siteler, binaların yerini yüksek katlı bloklar ve rezidanslar alıyor. Bu yapıların iç temizliği kadar dış temizliği de çok önemlidir. Fakat zaman zaman karşılaştığımız müşkül sorunlar dış cephe cam temizliği yaparken karşımıza çıkmakta olup bazı binaların temizliğe ve iş güvenliği normlarına uygun olmadığını görmekteyiz. İnşaat firmaları, çalıştıracağı mühendislerin daha önce ne tip tecrübelere sahip olduğunu bilmek zorundadır.

Konutlarda ve ofislerde camların temizliği daha sık yapılacağından cam ve pencere açılımları iyi hesaplanmalıdır.

Yağmur suyu gibi dış etmenlerin rolü ile komposit ve camlarda oluşan kir ve pasların giderilmesinde temizlik firmamız ehil ve tecrübelidir.

Dış cephe temizlik hizmetlerinde çalışanlarımızın yüksekte çalışma belgeleri mevcuttur. Dış cephede kullandığımız kimyasallar alkali olup MSDS’leri tarafınıza verilebilir.

Cam Temizlik Robotları; ulaşılması zor olan camlarda otomatik cam temizlik robotları çalıştırılmaktadır. Bu robotlar kumandaları ile kolay kullanılabilmekte ve bu sayede zamandan da tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca hayati önem taşıyan emniyet kemeri, kapı ankrajı ve halatlar, cam silici personellerin her daim yanındadır. Işıltı Cam Temizlik Personelleri, yaptıkları işe tam donanımlı girmektedir.

Dış cephe cam temizliği; İstanbul Avrupa yakası ve anadolu yakası cam temizlik referanslarımızı istemeyi unutmayınız.