Dış Cephe Tabela Temizliği

Dış Cephe Tabela Temizliği: Ticari hayatta iş yerinin reklamı görevini gören tabelaların işletmenin sunumu açısından da önemi büyüktür. Binaların en çok kirlenen kısımlarından olan dış cephe ve tabelalarının görselliği kadar temizliği de önemlidir. Dış Cephe Tabela Temizliği Teknik Hizmetleri.

Işıltı Temizlik; reklam panoları, dış cepheler, panjur ve tabelaların vinçli vinçsiz temizliğini yürütürken iş güvenliğine de dikkat etmektedir.

  • Dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar;
    Vinç çalışacak ise kaldırımın uygun olup olmadığı
  • Ek aydınlatma sağlanması tabelanın elektrik sisteminin durdurulması açısından önemlidir.
  • Yıkama ya da ıslak silim yapılacak ise tabela elektrik sisteminin kaplanarak korunması sağlanmalı.
  • Yüksek gerilim hatlarının dibine vinç kurulmamalıdır.
  • Tabelaların is ve kirden kararma yapması durumlarında kirin aşamalı ve periyodik olarak yüzeyden alınması sağlanmalıdır.
  • Krom ve alüminyum kaplama tabelalarda ve dış cephede kullanılan ürünün akışkan olup yüzeye zarar vermemesi gerekir.
  • Hassas tabela ve yüzeylere merdiven dayamamak gerekir.
  • Sahil kesimi yada trafiğin işlek olduğu alanlarda yapılan tabela temizliği sırasında etrafa su sıçratmamak, malzemeleri gelişigüzel alana yaymamak, ikaz levhalarını uygun yerler koymak önemlidir.

Krom, alüminyum, kompozit zeminli tabela temizliği başta olmak üzere her tür dış mekan reklam panosu, tabela, giydirme cephe temizliği yapan Işıltı Temizlik Firması, iç mekan reklam panoları ve duvar temizliğinde de profesyonel olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dış cephe camları ve tabelaları binaların yağmur suyu, çamur, is, sanayi artıkları gibi etkenler ile en fazla kirlenen yüzeylerden olup sık temizlenmez ise % 100 geri dönüşümü mümkün olmadığı gibi fuzuli zaman, emek sarfiyatı ve ek maliyete neden olur.

Her tür tabela temizliği 7/24 yapılmakta olup www.isiltitemizlik.com.tr internet sayfalarımızdan veya iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi