Dış Cephe Parlatma

Dış Cephe Silimi; yaklaşık 30 yıldan bu yana dış cephe cam ve çerçeveleri temizlenmektedir. Yanı sıra kompozit yüzey alanları için geliştirdiğimiz bir çok sistem mevcuttur. Dış cephe silimi hizmetini yapan temizlik firmalarının mutlak ihtisas belgeleri olması gerekir.

Dış Cephe Silim Hizmeti; Uzun yıllar temizlik firmamızın bu işi yapmasından dolayı tanık olduğumuz bazı durumlar var. Ehil olmayan cam temizleyici kişilerin hem kendilerine hemde binalara zarar verdiklerini çok gözlemledik. Kullanılan sert asit tipi kimyasalların ve ağartıcıların alüminyum doğramalara, kompozit yüzeylere zarar verdiğini, rastgele kazıyıcılar ile iş yapıldığını ve camlara zarar verildiğini çok gördük. Sonuç olarak dış cephe cam temizliği uzun yıllar bu işi yapan kişiler tarafından yapılması gerektiği bilinci tam olarak gelişemeyen bir bilinçtir.

Temizlik Firmasının iş  bilir olması kadar hizmet alıcılarının biraz çaba gösterip doğru kişileri araştırıp bulabilmesi gereklidir. Yoksa bu konuda ne kadar ehil cam temizlik firmaları ve uzman şirketler devre dışı kalacaktır. İşi yapacak firmadan uzmanlık belgesi, yüksekte çalışma belgesi, vinç operatörü belgesi, vinç bakım belgesi, kimyasal msds’leri gibi çok fazla belge istenmelidir.Kullanılan alet edavat ve halatların, halat tutucuların TSE ‘li ve yeni olması, periyodik bakımlarının yapılmış olması gerekir.

h-dis-cephe-cam-temizligi

İstanbul Levent’ten tüm istanbul semtlerine, cam temizliği, plaza, cam ve dış cephelerinin silimi. Yurt geneli Ankara, İzmir, Manisa, Antalya, Bursa, Balıkesir, Zonguldak, Samsun, Trabzon ve tüm semtlere dış cephe cam temizlik hizmeti verilir.

Vinç ile cephe silimi
Asansör ile cam silimi
Giydirme cephe silimi
Ofis camlarının  silimi
Daire camlarının silimi

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi