Dış Cephe Cam Temizlik Hizmeti

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmeti: Işıltı Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin iş yei ve plazalarına ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış Cephe Cam Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız tek ve çift camların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği deneyimli işinde profesyonelleşmiş personellerimiz tarafından yapmaktayız. Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe cam temizliğinde, metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı, kendi türüne göre olmalıdır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği, cephelerin yağmur, kar ve toza karşı korunmasını sağlamanın yanı sıra estetik görünümlerini de korur. Ayrıca, dış cephe cam temizliğini yapan şirket veya kişilerin iş güvenliği için eğitim almış ve belgelere sahip olmaları önemlidir.
Hava kirliliği, sanayileşme ve yağmur gibi etkenlerle hızla kirlenen dış cephelerin en iyi şekilde korunması periyodik temizlikle mümkündür. Tek seferde cephelerin temizlenmesi anlayışı artık yerini periyodik temizliğe bırakmıştır. Doğru firmaya ulaşmak için ise referans araştırması yapabilir, çevrenizden tavsiye alabilir veya internet üzerinden firmaları karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, firmanın deneyimi, referansları ve sunduğu hizmetler gibi faktörleri de dikkate almak önemlidir.

Doğru dış cephe temizlik firmasına ulaşmanın bazı püf noktaları? Yükleniciye düşen görevler nelerdir?

En az 3-4 farklı firmadan teklif alınmalı ve birbirine yakın olanlar değerlendirilmelidir. Teklifi çok düşük veren firmalar elemine edilmelidir çünkü bu durum kaliteyi etkileyebilir. Vinç veya asansör maliyeti, camcıların maliyeti, kimyasallar gibi detaylar fiyatı belirleyen unsurlardır ve dikkate alınmalıdır. Dış cephe temizliği yapabilme yeteneğini gösteren yeterlilik belgesi önemlidir. Ayrıca dış cephe temizliği için çalışacak personellerin isim listesi ve uzmanlık belgeleri de talep edilmelidir. Kullanılacak kimyasalların analiz edilmesi önemlidir; asit içeren ve cephede korozyona neden olabilecek kimyasallardan kaçınılmalıdır. Cam temizliğinin hangi yöntemle ve nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi teklifte yer almalıdır.

Dış Cephe Öncesi Bazı Detaylar

Zemin analizi ve vinç gibi araçlar için zemin uygunluğu hakkında detaylı bir inceleme yapılmalıdır. İşe başlamadan önce çevrenin boşaltılması ve aracın çalışma ekseninde kalmasına dikkat edilmelidir. Eğer çalışma alanı genel yolları kapatacaksa, işi verenin belediye ve karayollarından gerekli izinleri alması önemlidir. Ayrıca işin başında bir yetkili bulundurulmalı ve işletme çalışması için sakin bir gün seçilmelidir. Operatör, vinç ve diğer hizmet sağlayıcıların uygunluk belgeleri önceden talep edilmelidir. Hizmetin periyodik olarak alınması, temizlik fiyatının düşük olmasına ve temizlik kalitesinin artmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, periyodik hizmet talep etmek önerilir.

Işıltı dış cephe temizlik şirketi: Türkiye genelinde 28 yıldan fazla zamandır ayrı bir nace uzmanlık kodu ile hizmet vermektedir. Çalışanların uzmanlık belgesi gibi tüm yükümlülükler tam olup hizmetin uygulama aşamaları konusunda bilgi, tecrübe ve birikim had safhadadır.

Camlarınızın pırıl pırıl parlaması için bize ulaşın!
author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi