Çatalca Temizlik Firması

Çatalca Temizlik şirketi; Çatalca yüzölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesidir. Dağınık coğrafi yapısı ve bir çok İstanbul ilçesine uzak mesafededir. Bu ve benzeri nedenler ile temizlik firmalarının, hizmet vermeyi çok tercih etmedikleri bir bölgedir. Işıltı Temizlik Şirketi, geçmişteki 30 yıllık deneyiminden kaynaklı olarak bölgeye hakimdir. Çatalca temizlik hizmetleri.

Çatalca ofis ve işyerlerinin genel temizliği yanı sıra dış cephe cam temizlik işleri, cilalama, dezenfeksiyon, koltuk ve halı yıkama, ev temizlikleri yapılan işlerden sadece bazılarıdır.

Çatalca Villa Temizliği; Çatalca bölgesi detaylı villa temizlik işleri en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. İnşaat sonrası villa temizlikleri yanı sıra eşyalı villalara da temizlik servisi sağlanmaktadır. Sizlere faydalı olmak amaçlı bazı programlar şu şekildedir. Her tür tadilat sonrası temizlik işleri, Çatalca yangın sonu temizlik işleri, rutubet ve nem giderici bazı temizlik programları.

Çatalca Halıfleks Yıkama; Çatalca bölgesindeki ofis ve işyerlerinin halıflekslerinin vakumlu ve fırçalı makineler ile hijyene dikkat ederek en iyi şekilde temizlenmesi.

Çatalca İnşaat Temizliği; ev, ofis, işyeri ve villaların komple inşaat sonrası temizlikleri profesyonel olarak yürütülmektedir. İşinde uzmanlaşmış personel kadroları hizmet verirken kendi malzeme ve makinalarını getirmektedir.

Çatalca temizlik hizmeti verilen bazı mahalleler; Akalan Mahallesi, Kabakça, Dağ Yenice, Karacaköy Mahallesi, İzzettin Mah., Kaleiçi, Kestanelik, İhsaniye, Gökçe Ali Mah.

Çatalca Temizlik İşleri için 0532 6449912 numaralı Whatsapp telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi