Cephe camı temizleme firmaları

Cam Temizliği Firmaları

Cam Temizliği Firmaları Işıltı; Her işte olduğu gibi cam temizleme firmalarında da bazı anormal davranış bozukluklarını görebiliyoruz. Özellikle yeni kurulan çiçeği burnunda işletmelerin daha fazla başvurduğu bazı hızlı uygulanabilir yöntemler var. Kısa vadede bu yöntemler, işin yapılabilirliğini kolaylaştırıyor gibi görünürken getirdiği sayısız problemler de hizmet alıcıyı ve diğer firmaları da zora sokabiliyor. Aşağıda çok kritik sekiz hatayı sizler ve bu hataları yapmakta. olan cam temizliği firmaları için yayınladık.

1- Kolayca cam temizlik personeline sahip olmak için başka firmalardan ivedice cam personeli çekmek. Bazı adımları uygulayarak bu işi çok kolaydır yapmak. Özellikle yaz dönemlerinde gelen talepler doğrultusunda emek vermeden iki kuruş fazlaya hazır personel arayışları, daha sonbaharda personellerin kapıya konuşları ve bu konuya bir açıklık getirilememesi. Sektör içinde oradan oraya savrulan kısa vadeli emekçiler. Sonuç sektörün kanayan yarası, profesyonellikten uzaklık…

2- İş eğitimlerinden yoksun personel barındırma. Ucuz işçilik ve yükümlülüklerden kaçınmak. İşyeri hekimi bulundurmamak. Dış cephelerde sağlık durumu uygunsuz personelleri çalıştırmak.

3-Başka sektörlerden personel çekerek cam temizlik personeli görevi vermek. Sektör içi bazı sorunlardan dolayı oldukça az bulunan cam temizlik personellerinin yerine tekstil, gıda yada farklı sektörlerden personel çekerek eğitimsiz iş yapmaya çalışmak.

4-Asit türü kimyasalları bilinçsizce kullandırmak. Hem personelin sağlığını hiçe saymak hem de yüzeylerin aşınmasını kolaylaştırmak. Yeterli kimyasal eğitimleri alınmadığından dolayı kimyasalın bilinçsizce kullanımı ve çevreye verdiği zararlar.

5-Vinç çalıştırma belgelerini alt taşerondan talep etmemek ve gerekli fizibilite imkanlarına sahip olmamak. Vinç bakımları, operatör yeterlilik belgeleri ve alan fizibilitesine sahiplilik ve yeterlilikler. Ucuz vinç çalıştıracağım derken vinç ve asansör firmalarını devamlı değiştirmek.

Cam Temizliği Firmaları İletişim; Yukardaki maddeler harici sayabileceğimiz çok önemli bir kaç maddeyi geçmiş cam temizliği yazılarımızda okuyabilirsiniz. Dış cephe cam temizlik videolarımızı da izleyebilirsiniz. Hepinize bol ışıltılı ortamlar diliyoruz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi