Bostancı, Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden biridir. Sahile olan kıyıların güzelliği anlatılamaz boyutlarda iken Altıntepe’den de denize bakış kişileri ayrı dünyalara götürür. Bostancı Osmanlı zamanında Avrupa’yı Anadolu’ya bağlayan direk yol görevini görürken bugünde önemi hiç azalmamıştır. Hatta günümüzde yeni kurulan metrobüs seferleri sayesinde buraya duyulan ilgi daha da fazlalaşmıştır.

Bostancı‘da gününüzü geçirmek için o kadar çok zaman var ki. İnsan haftanın bir gününe 3 faaliyet koysa gene de o hafta yetmeyecektir. Mesela, canınız mı sıkıldı gidin sahilde açık havada sporunuzu, pikniğinizi yapınız. Dahada mı sıkıldınız yürüyüş yaparken sesini duyduğunuz adalar vapuruna yada motorlarına binersiniz. Akşam isterseniz Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevdiğiniz bir sanatçıyı yada düzenlenen bir geceyi izlemeye gidebilirsiniz. Ya da Bağdat Caddesi üzerinde bir dondurmacıda vakit geçirebilirsiniz. Çok fazla alternatif var Bostancı ile ilgili. Kısacası Bostancı anlatılmaz yaşamak lazım diyoruz biz. Peki ya diyeceksiniz ki biz bu aktiviteleri yaparken ev temizlik işlerini kim yapacak?

h-bostanci-temizlik-sirketimizBostancı Temizlik Şirketleri; Tüm ev temizlik, ofis temizlik hizmetleriniz için Işıltı Temizlik iş başındadır. Geçmişten bugüne en deneyimli kadroları ile Bostancı’da halıfleks yıkama, cam temizliği, dış cephe kompozit temizliği, koltuk kanape temizlikleri, boya badana sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, kiracı çıkmış boş dairelerin temizliği, eşyalı daire temizlik, yangın sonu temizlik, su baskını temizliği, apartman merdiven temizliği, gene apartman ve binaların merdiven ve ortak alanlarının mermer cilalama işleri, polimerize cila hizmetleri,  ilaçlama dezenfeksiyon hizmetleri, ev temizlik ve dezenfeksiyonu, ofis temizliği ve dezenfeksiyonu gibi sayısız hizmetleri yerine getirmektedir. Tüm bu hizmetler yapılırken Işıltı Temizlik Şirketi, en üst teknoloji makine, cam aparatları, nano teknolojik ürünleri kullanmaktadır. Bilinçli temizlik adına kaliteden ödün vermeyen temizlik şirketi, Bostancı halkının takdirini kazanmıştır.

Işıltı Temizlik Firması, 20 yılı aşkın süredir Bostancı müşterisi’ne verdiği hizmetin geri dönüşlerini de takibe almış ve yaptığı anketler ve analizlerde geri dönüş müşterisinin fazlalığını görmüştür. Bu sonuçların pozitifliği, bu semte daha fazla sarılmasını, buradaki makine parkurunu ve personel ağını genişletmesine vesile olmuştur.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi