istanbul temizlik sirketi

Neden Işıltı Temizlik seçiliyor?

Işıltı Temizlik Şirketi olarak ev, ofis, fabrika ve bir çok temizlik hizmetini profesyonel ekiplerimiz randevulu sistemsel çalışma disiplinimiz %100 müşteri memnuniyet garantimiz altında yapılmaktadır.

Işıltı Temizlik Şirketi Garantisi Altında Hizmet Almış Olmaktasınız . Ev, ofis vb temizlik hizmeti için almış olduğunuz program sizler için taşıdığı önemin aynısını da firmamız için taşımaktadır. Saatlerinizi ve günlerinizi geçirdiğiniz alanlarda sizlerin güveninizi olumsuz etkilemeyecek ve kalite düzeyinin en üst şekilde programlanıp tarafınıza teslim edilmesi sağlamaktayız.

Profesyonel Ekipman : Randevu sistemiyle almış olduğunuz hizmet firma ekiplerimiz tarafından belirlenen temizlik malzemeleri ve makineleri ile çalışma yapılacak alanda, alanında uzman personeller tarafından kullanılarak temizlik hizmetini kat kat arttırmaktayız.

Profesyonel Temizlik Personeli : Ev, Ofis, Dış Cephe, Zemin, İnşaat sonrası gibi birçok temizlik hizmetinde tarafınıza sağlamakta olduğumuz personeller alanlarında 3-5 yıl deneyim ve belgeli olarak gelmektedir. Yapılacak işi önceden programlayıp temizlik hizmetini kaliteli bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Garantili Temizlik Hizmeti : Tarafınıza sağlanmış olan temizlik hizmetinden eksiklik, tamamlanmamış ve memnun olmamış müşterilerimize bölgenin temizliğinin tekrar yapılması adı altında garantili temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kampanyalı Temizlik Hizmeti : Temizlik hizmetini almış olduğunuzda bir sonraki temizlik hizmetinizde kullanabileceğiniz kupon sistemimiz bulunmaktadır. Bu kuponlar sizlere %5 ile %15 arasında indirim sağlayacaktır.

Sigortalı Personel Temini : Almış olduğunuz temizlik hizmeti kapsamında tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz alanında uzman temizlik personelleri sigortalı ve düzenli olarak temizlik eğitimlerini almış bulunmaktadırlar.

7/24 Çalışma Sistemi : Sistematik randevu servisimizle dilediğin tarihte temizlik hizmeti organizasyonunuz gerçekleştirip sizlere anahtar teslim hizmeti sunmaktayız.

Faturalı Temizlik Hizmeti: Almış olduğunuz hizmetin gerekli fatura bilgilerini bizleri iletmeniz karşılığında tarafınıza fatura oluşturmaktayız.

Zarara Karşılık Sigorta Hizmeti : Almış olduğunuz temizlik hizmeti boyunca tarafınızda yapılan işlemlerde mal, eşya, kıymetli malzemeler gibi bütünlüğü oluşturan malzemelerinizin herhangi bir zarara uğraması durumunda sigortalı hizmet vermekteyiz.

Randevu Değişikliği ve İptal : Önceden planlamasını yapıp almış olduğunuz temizlik hizmetinin randevu tarihini ve iptalini kolayca müşteri hizmetlerini arayarak dakikalar içerisinde düzeltip, iptalini sağlayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi