Beyoğlu Temizlik

Beyoğlu semti, Avrupa kentlerini andıran bir yarımada şeklindedir dikkatlice bakılırsa. Semtin bu havası eski konaklarından, otel, sinema, tiyatro ve tarihi binalarından geldiği gibi şimdilerde uluslararası ticaretin merkezi görevini yapmaktadır. Günde en az bir milyon turist çeken Beyoğlu semtine her gittiğimizde, zaman makinesine binip eski zamanlara yolculuk yapmış gibi oluyoruz. Özellikle nostaljik tramvayı, Galata Kulesi ve Pera Palac buraya apayrı bir hava katmaktadır. Beyoğlu sınırları tünelden Taksim’e kadar gibi bilinse de asıl olan Karaköy’den Taksim’e kadar olduğudur. Beşiktaş, Eyüp, Kağıthane ilçeleri ve yanı sıra Haliç ile çevrelenmiştir.

Beyoğlu Temizlik Şirketleri olarak, semtin mevcuttaki 45 mahallesine de genel temizlik işi yapılmaktadır. Bu mahallelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

Arap Camii, Asmalı Mescid, Bereketzade, Bostan, Müeyyetzade, Cihangir, Çukur, Emekyemez, İstiklal, Keçecipiri, Kulaksız, Kuloğlu, Kaptanpaşa, Kalyoncu Kulluk, Küçük Piyale, Hüseyin Ağa, Hacı Mimi, Ömer Avni, Piri Paşa, Piyale Paşa, Pürtelaş, Sururi, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Tom Tom, Yahya Kahya, Halıcıoğlu, Örnek Tepe.

h-beyoglu-temizlik-sirketimizBeyoğlu otel temizlikleri, Beyoğlu’nda en başta gelen işlerimiz arasında yer almaktadır. Gerek inşaat sonu olsun, gerek içinde yaşam olan oteller olsun İstiklal Caddesi’nde bulunan mağazaların, bazı müzik stüdyoları ve tiyatrolarının da temizlik işini,  Işıltı Temizlik Firması yapmaktadır. Işıltı Temizlik, bunun yanı sıra Arap Camii, Firuzağa Camii gibi cami temizlikleri, Galata ve Beyoğlu kiliselerinin temizliği gibi pek çok temizlik işinde geçmişten bu yana yer almaktadır.

Beyoğlu ev –  ofis temizlik hizmetleri tarafından Beyoğlu’nun girilmesi en dar sokaklarına bile girip ev temizliği yapılmaktadır. Eski evleri ve eski bina ofisleri ile meşhur olan Beyoğlu, bir daha hiç olmasını istemediğimiz yangınlar geçirmiştir zaman zaman, Ve Işıltı Temizlik Şirketi tarafından Beyoğlu yangın sonu temizlik hizmeti verilmiştir.

Bölge olarak yokuşlardan oluştuğu görülse de su baskınlarına karşı savunmasızdır. Işıltı Temizlik, Beyoğlu su baskını temizliğinde de geçmişte çok emek vermiştir.

Yüksek tavanları, ahşap panjurları, eskitme dokuları ile bir başkadır Beyoğlu yapıları bir zamanların en ünlü mimarlarının yaptığı bu yapıları temizlerken, Işıltı Temizlik Firması tarafından tüm hassasiyet ve özen gösterilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi