Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü dendiğinde akla bir yığın satılık ve kiralık konut projesi gelmektedir. Konutların bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise bölgenin havasıdır. Denizden yüksekliğinin fazlalığı nedeni ile kuru ve temizdir. Soğuk ve rüzgarlı olsa da geniş caddeleri ve kişi başına düşen Avrupa standartlarında yeşil alan metrajıyla, konut hatta iş yeri yatırımcılarının göz bebeği haline gelmiştir.

Haramidere, Saadetdere Mahallesi, Kıraç, Talatpaşa Mahallesi gibi sonradan katılan taşra mahalleleri bile Beylikdüzü’nün cazipliğinden ödün verdirmemiştir. Konut ve aidatlar İstanbul içindekilere göre daha uygun ve ekonomik olup daha nizamlı ve daha büyüktür. Bulvarları, yeşil alan ve parkların sayısı o kadar fazladır ki burada yaşayan herkes çıkıp rahatça buralarda dolaşabilir ve sporunu yapabilir. Ayrıca su sporları, kayak ve kış, yaz aktiviteleri ile ayrı bir dinamikliği vardır.

Beylikdüzü temizlik şirketleri; bu kadar ofis ve ev bir arada olur ise mutlaka bir temizlik şirketine ihtiyaç vardır. Işıltı Temizlik Firması yıllardır Beylikdüzü halkına ev temizliği, ofis temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, cam temizlik, dezenfektanlı ev temizlik, ilaçlama ve dış cephe temizlik hizmeti sunmaktadır.

Beylikdüzü ev temizlik işleri; Beylikdüzü ev temizlik hizmeti verilen site ve konut bölgelerinin bulunduğu mahalleler, Adnan Kahveci, Barış Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Gürpınar, Marmara, Sahil, Yakuplu.

beylikduzu-temizlik-sirketimiz

Beylikdüzü endüstriyel temizlik hizmetleri; Işıltı Temizlik Şirketi, bundan 20 yıl önce kadar ilk temizlik işlerini Beylikdüzü Arçelik – Beko Fabrikası’nda vermeye başlamıştır. Makine ve üretim hattı temizliği dahil olmak üzere Türkiye’de, fabrika temizlik hizmeti veren tek firma olmanın gururuyla başlayan Işıltı Temizlik, bugünde bu dallarda iş yapan tek firma ünvanını korumuştur. Daire temizliği ve ofis temizliği, dış cephe temizliği yanı sıra Beylikdüzü Birlik Sanayi Sitesi, Bakırcılar Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi ve Beysan Sanayi sitesi vb. sanayi temizliğinde de yer alarak ülke ekonomisine katkıda bulunan Işıltı Temizlik, uzman personel kadrosu ile tedavülden kalkmış, atık ve hurda görünümlü bir çok makine ve üretim bantlarının temizlik, boya ve bakımı yapılarak kurtarmış, ticari yaşama sokmuştur. Tüm bunları yaparken iş güvenliği başta tutulmuştur.

Beylikdüzü halkının rahatı için Işıltı Temizlik Firması gece gündüz çalışmakta ve müşterisinden aldığı geri dönüşler sayesinde yoluna devam etmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi