Bakırcılar ve Pirinççiler Temizlik Firması

Beylikdüzü İnşaat Sonu Temizlik

Beylikdüzü inşaatı bitmiş boş daireler, ofis ve işyerleri için Beylikdüzü’nda her daim keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Beylikdüzü boya badana sonrası ya da tadilat aşaması bitmiş ofis, daire, müstakil ev temizlikleri taşınma öncesi birkaç gün içinde bitirilmelidir. Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. Beylikdüzü bölgesine günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcut olup temizlik son sistem makineler ile yapılmaktadır.

Beylikdüzü bölgesi inşaatları bitmiş ve devam eder durumdaki komple bina, apartman, daire, ev, ofislerin ince temizliği en iyi şekilde yapılır. Kiracı çıkmış yada boyası bitmiş daireler için de durum aynıdır. Firmamız tüm malzemesi ile birlikte her gün Beylikdüzü’ne personel sevkiyatı yapmaktadır.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi; Beylikdüzü site temizlikleri, site içi personel görevlendirme, gün içi personel temini, çay elemanı gibi her türden istihdam yapmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi