Ev ve Ofis Temizliği

Beşyüzevler Ev Temizliği Sunumu

Ev temizliği profesyonel anlamda gerçekleştirildiği zaman maddi açıdan da, zaman açısından da iş gücü açısından da büyük bir kar sağlayan aynı zamanda oldukça hijyenik bir uygulamadır. Genel anlamda cam, kapı, zemin temizliği yanı sıra mutfak ve banyo gibi özel alan temizlikleri ve koltuk, halı, yatak gibi ekstra ürün temizliklerini de içerebilmekte olan bir uygulamadır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek şey talep oluştururken genel temizlik mi detaylı temizlik mi istediğiniz olacaktır. Bu konu da zaten size detayları anlatılarak, Beşyüzevler ev temizliği şirketi tarafından gerçekleştirilecek ön görüşmede sorulacak sorular arasında mutlaka yer alacaktır.

Özellikle ciddi anlamda vakit konusunda sıkıntı yaşıyor ya da temizlik gibi detaylarla kendiniz uğraşmak istemiyorsanız, evinizde bebek, çocuk, yaşlı, hasta gibi sağlık ve hijyen açısından hassas, astım hastası ve alerjik bünyeli kişiler gibi özel olarak hijyen ihtiyacı olan kişiler ya da evcil hayvan gibi özelliklemayt, tüy, koku ve tuvalet konusunda hassasiyet gerektiren dostlarınız varsa, profesyonel olarak yardımınıza koşmaktan Beşyüzevler ev temizliği şirketi olarak mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Beşyüzevler Ev Temizliği Şirketi Hizmet Detayları

Beşyüzevler temizlik firması; ev temizliğini mutfak, banyo ve tuvalet, yatak odası, salon ve balkon gibi ana gruplar altında değerlendirmekteyiz. En az iki kişiden oluşan Beşyüzevler ev temizliği şirketi temizlik ekiplerimiz her türlü ihtiyaç duyulan makineler, cihazlar, ekipmanlar ve deterjanlar ile tam donanımlı olarak hizmetinize hazır bulunmaktadır. Hangi alanda hangi ürünün kullanımının uygun olduğuna ve gerekli olduğuna, hangi ürüne nasıl müdahale gerektiğine ve zorlu lekelerle nasıl başa çıkılabileceği gibi hassas konular açısından son derece tecrübeli olan ekibimiz, sizi üzmeden en iyi hizmeti sunacaktır.

Salon ve yatak odaları için mobilyalar silinir, vitrin ve dolap içleri boşaltılarak silinir, petek ve borular, kapı ve pervazlar, zemin ve süpürgelikler, cam ve çerçeveler silinir, elektronik eşyaların tozu alınır. Halı, koltuk ve yataklar buharla temizlenir, nevresimler değiştirilir, çerçeve, tablo ve süs eşyalarının tozu alınır. Profesyonel bir temizlik firması olan Beşyüzevler ev temizliği şirketi evinizi bu şekilde bölümlere ayırarak detaylı bir temizlik gerçekleştirir. Son olarak ta teras ve balkon gibi dış mekânlarınızın zeminini yıkayarak, korkulukları siler, camları siler ve mobilyaları temizleyerek size evinizi pırıl pırıl bir şekilde teslim eder.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi