Bayrampaşa Temizlik Firmaları

Bayrampaşa Temizlik Firmaları

Bayrampaşa’da 90’lı yıllarda kurulan ve tüm İstanbul Türkiye geneli hizmet veren Işıltı Bayrampaşa Temizlik Firması o yıllardan bugüne merkez ofis konumunu hep Bayrampaşa üzerinden vermiştir.

Bayrampaşa günümüzde 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, kültür, alış-veriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı özellikle nüfusu gündüz nüfusu 1 milyona yaklaşmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir. Zamanında Eyüp semtine bağlı olan Bayrampaşa şimdilerde ilçe ünvanını kazanmıştır.

Bayrampaşa Ofis Temizlik Firması olarak halen çalışmalarına devam eden Bayrampaşa Temizlik Şirketleri, eşyalı ev temizliği, eşyalı ofis temizliği, boş ev temizliği, boş ofis temizliği, plaza kat temizlikleri, Bayrampaşa hastane temizliği, Bayrampaşa halıfleks yıkama hizmetleri, Bayrampaşa koltuk yıkama, Bayrampaşa dükkan temizlikleri, Bayrampaşa okul temizlik işleri, Bayrampaşa muayehane temizlikleri, Bayrampaşa restoran temizlikleri, Bayrampaşa cam temizlikleri, Bayrampaşa cami temizlikleri, Bayrampaşa fabrika temizlikleri, Bayrampaşa han temizliği, Bayrampaşa tekstil firması temizlik, Bayrampaşa yatak yıkama, Bayrampaşa site temizlik, Bayrampaşa cafe temizliği, Bayrampaşa dış cephe cam temizlikleri, her türlü firma cam silimleri, inşaat sonu mekan temizlikleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bayrampaşa temizlik hizmeti verilen mahalleler;

Altıntepsi Mahallesi Temizlik, İsmetpaşa Mahallesi Temizlik, Murat Mahallesi Temizlik, Kocatepe Mahallesi Temizlik, Kartaltepe Mahallesi Temizlik, Vatan Mahallesi Temizlik, Yenidoğan Mahallesi Temizlik, Orta Mahalle Temizlik, Terazidere Mahallesi Temizlik, Demirkapı Caddesi dükkan temizlikleri, Cevatpaşa Mahallesi Temizlik, Yıldırım Mahallesi Temizlik

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi