Bayrampaşa Temizlik

Bayrampaşa inşaat sonrası temizlik hizmeti

Bayrampaşa İstanbul içi lokasyonik konumu, metro, metrobüs, tem ve E-5’e olan yakınlığı ile hep cazibesini korumuştur. Çevik kuvvetin ve sağlık kuruluşlarının bir çoğunun bölgede oluşu, okulların bölgede fazlaca oluşu, çevre ilçelere yakınlığı, sanayinin fazlaca olması gibi etmenler ile mimarisi zaruri olarak yeniden yapılanmaktadır. Hürriyet Sok dahil çoğu sokaklarında eski 2 katlı evler yerini 5-6 katlı binalara bırakmıştır. Günümüzde Birlik Life gibi plaza ve siteler Bayrampaşa’da boy ölçüşmeye başlamıştır. Bölgede tamamıyle olmasa da kısım kısım yeni imarlar fazlaca göze görünmektedir. Axis Alışveriş Merkezi ve Yorum İstanbul Evleri, Metro’ya yakınlığı ile fazlaca bir nüfusu içerisinde barındırmaktadır. Yakın semtlerdeki Eston konakları, Topkapı Evleri, Nef Konutları, Çınar Evleri, Avrupa Konutları gibi bir çok siteye rahatlıkla temizlik servisi gönderilmektedir.

Yukarıdaki içerik bize Bayrampaşa’nın yeni mimarisi hakkında fikir verirken her geçen gün temizlik firmalarına olan arayışın artması ihtiyacı da göze çarpmaktadır. Bölgede devamlı bir taşınma sirkülasyonu olması dolayısı ile tadilat yada inşaat sonrası temizlik hizmeti devamlı alınır olmuştur. Bayrampaşa taşınma öncesi boş daire temizlikleri, eşyalı daire temizliği, tadilat sonu ev temizliği, inşaat sonu ev temizlikleri, bir çok şekli ve uygulamaları ile ihtiyaçlara cevap verilirken temizliğin hijyen ve dezenfeksiyon ile beraberliğine dikkat çekilmektedir.

Bayrampaşa inşaatı bitmiş boş daireler, ofis ve işyerleri için Bayrampaşa’da her daim keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Bayrampaşa boya badana sonrası ya da tadilat aşaması bitmiş ofis, daire, müstakil ev temizlikleri taşınma öncesi birkaç gün içinde bitirilmelidir. Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. Bayrampaşa bölgesine günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcut olup temizlik son sistem makineler ile yapılmaktadır.

Temizlik hizmeti verilen bazı yerler;

Megacenter Temizlik,

Axis Temizlik,

Bayrampaşa Tower Temizlik,

Topkapı İşmerkezleri Temizlik,

Emintaş temizlik,

Gündoğar Sanayi Sitesi Temizlik,

Park Evleri Temizlik,

Forum Marmara Temizlik,