Neden Işıltı Temizlik

Bayram Temizliği Hizmetinde Neden Biz?

Ramazan Bayramı ardından vücut yorgunluğu, bitkin bir ruh haliyle  zor ve sıkıcı geçmektedir. Devamında gelen ev temizliği için dermanınızın kalmaması da bir hayli sizi ruhen ve fiziksel olarak daha çok yoracaktır. Gözünüzde büyüyen ve ev temizliğini yapamayacak dereceye gelmiş olmaktan korkmayın. Bayram temizliği için Işıltı Temizlik şirketleri olarak sizlere temizlik hizmetlerini sunmaya ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bayram temizliği detaylı ve periyodik sistemlerle beraber yapılabilmektedir. Ev, ofis, apartman gibi temizlik hizmetlerini kesintisiz anahtar teslim bir şekilde tamamlayıp sizlere ışıl ışıl teslim etmekteyiz.

Bayram Temizliğinde Yapılması Mutlak Gereken Adımlar

Bayram temizliği öncelikle dile kolay ama elveriş olarak en zor temizlik anlayışlarından biridir. Mevsimsel, özel günler, rutin temizlik işlemlerinin yanında bir parantez açarak bayram temizliğini de eklememiz gerekmektedir. Bayram Temizliği Hususunda kesinlikle yapılması gereken adımları sizler için listeliyoruz.

  • Bir plan ve program doğrultusunda ilerlemelisiniz.
  • Temizlik sürecinin nereden başlayıp nereden biteceğine önceden karar vermelisiniz.
  • Bayramdan önce yapılan ev temizliğinde hijyene ve titizliğe kat kat önem vermek gerekmektedir. Lakin kimse bayram gününde yaptığımız temizliğin gözler önünden gitmesini istemez.
  • Hangi temizlik malzemelerini nerede kullanacağımızı sıralayınız.
  • Ortamın havalanması gerektiği için bir müddet ortam havasını değiştirin.
  • Temizliği yapılan alanda gezmek, değiştirmek gibi işlemlerle uğraşmayınız.
  • Oda Spreyiniz Hazır olsun.
  • Temizliği Yapılan Alanların kapısını kapatınız.
  • Aynı su ile defalarca farklı yerleri temizlemeyin.
  • Kullandığınız bezleri ayırın. Tek bez ile cam, ahşap, mobilya, elektronik alet vs gibi ürünleri aynı bezle temizlemeyiniz.

Çeyrek asırdır yapmakta bulunduğumuz ev temizliği, ofis temizliği, vb temizlik hizmetlerini Bayram temizliği kapsamında da kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Alanında uzman ve belgeleri tam , profesyonel makine ve ekipmanlarla İstanbul’un her bölgesine bayram temizliği hizmetini sürdürmekteyiz. Bayram temizliğinin önemini biliyor ve sizlere mutluluk ve keyif sürdürmenizi sağlayacak ortamları hazır hale getirmekteyiz. Hijyen ve dezenfektanın birlikte olduğu sağlık ve olumsuz etki bırakacak problemleri ortadan kaldırarak rahat bir şekilde yaşam alanlarınızı pozitif etki bırakarak şekillendiriyoruz.

Dikkat edin! Her şeyden önce kendi sağlığınıza dikkat edin!

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi