Başakşehir Temizlik Şirketleri

Başakşehir, modern şehircilik anlayışını modern siteleri ile birleştirmiş, yeni ulaşımı ve parkları ile İstanbul için vazgeçilmez bir alandır. Vadi villaları, kültür salonları, bayanlara hitap eden uğraş evleri, spor salonları, düğün salonları ve restoranları ile farklı bir konsepttir. Toplu konutların bu kadar bir arada dış mekan güzelliklerinin yanı sıra iç mekan yapılarının güzellikleri ile de bilinen tek merkezdir ve bu nedenle her daim temizlik firmasına ihtiyaç vardır.

Başakşehir ev temizliği; bu kadar güzel binaların, bakımları ve temizlikleri yapılmaz ise sıradan beton bloklara dönüşeceğini kestirmek hepimiz için hiç te zor değil. Bu nedenle Başakşehir ev temizliği bizim için çok önemli.

Başakşehir Temizlik Şirketleri90’lı yıllardan bu yana Başakşehir semtinde tüm etaplara, ev temizliği, site temizliği, ütü hizmeti, gündelik personel hizmeti, cam temizliği, koltuk yıkama, halı – halıfleks yıkama, cilalama hizmeti ve villa temizlik hizmeti vermektedir. Başakşehir Camii ve İstoç Camii temizliği tarafımızdan yapılmaktadır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi; bölge aynı zamanda her sektörden organize siteleri ile bilindiğinden her tip işletmelerin temizliği en iyi şekilde yapılmaktadır. Ofis temizliğinden atölyelerin temizliğine, depoların, polikliniklerin, mobilya işletmelerinin, makine temizliği, sanayi sitelerinin temizliği gibi her türden temizlik mevcuttur. Referanslar; İkitelli San, Tormak Sanayi Sitesi, Metal İş Sanayi Sitesi, Dersan Sanayi Sitesi, Aykosan San Sitesi, Aymakop Ayakkabıcılar Sitesi, Esenler Sanayi Sitesi, İstoç cam temizlikleri, İstoç temizlik işleri, İstanbul Tümsan Sanayi Sitesi, Galvano Sanayi Sitesi, Çevre, Demirciler Sanayi Sitesi, Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi, Triko Dokumacıları ve Giyimsan Sa. Sitesi, Dolapdere Sanayi Sitesi, Atatürk Oto Sanaatkarları, Saraçlar, Mall Off İstanbull gibi tüm site, ofis ve depolarına İkitelli temizlik hizmet vermektedir.

Masko Mobilyacılar Sitesi dış cephe cam temizlikleri, koltuk temizlikleri ve ofis alanlarının temizliğinde ve cila hizmetlerinde, Işıltı Temizlik uzun yıllardır çözüm ortağıdır. Bu sitede en fazla talep cam temizliği ve zemin cilalamadan gelmektedir.

Işıltı Temizlik Şirketleri, İkitelli ve Başakşehir bölgelerine, bu bölgedeki depolarından malzeme aktarımını sağlamaktadır. Gene dış cephe cam silimi işlerimizde çalışmış olduğumuz vinçlerimiz bu bölgeden hareket etmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi