Bakırköy Temizlik Firmaları

Bakırköy Temizlik Firması

Bakırköy İstanbul İli Avrupa Yakası’nda yer alan lokasyonik yapısı ile yenilikçi ve teknolojik firmaların mekanı haline gelmiştir. E-5 karayoluna ve havalanına yakınlığı, iş merkezi inşaatlarının artması, tekstil, deri ve sanayi firmalarının  bölgede fazlaca olmasından kaynaklı ticari hayatın canlılığı, komşu ilçelere yakınlığı gibi değişimleri ile eski taşra yapısından çıkıp İstanbul’un lüks semtleri arasına girmiştir.

Bakırköy Temizlik Firması; Avrupa Yakası’nda bulunan Bakırköy ilçesi, Bayrampaşa, Güngören, Fatih  ilçelerine yakınlığı, hava alanına olan 15 dakikalık erişim mesafesi,  yeni ulaşım hatları, dercilerin ve tekstil firmalarının artan iş hacimleri, Marmara Denizi’ne kıyısı oluşu, kalabalık genç ve yaşlı nüfusu ile günümüzün en işlek ilçelerindendir. Sektörün en eski firması olarak Işıltı Bakırköy Temizlik Firması, daha kuruluş aşamasında komşu bölge Bayrampaşa’da yerini almış ve komşu ilçe Bakırköy’ya hizmet vermeye  başlamıştır. Bakırköy ve Bakırköy’lülere gönül vermiş olan Işıltı Bakırköy Temizlik Firması, İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet verebilmektedir.

Bakırköy bölgesi yanı sıra Ataköy temizlik işleri, Florya temizlik işleri, Şenlikköy ve Yeşilköy temizlik işleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bakırköy temizlik hizmeti verilen mahalleler;

Ataköy Mahallesi Temizlik, Yeşilköy Mahallesi Temizlik, Ataköy 7.8.9.10 Mahallesi Temizlik, Kartaltepe Mahallesi Temizlik, Şenlikköy Mahallesi Temizlik, Osmaniye Mahallesi Temizlik, Basınköy Mahallesi Temizlik, Yenimahalle Mahallesi Temizlik, Zeytinlik Mahallesi Temizlik, Cevizlik Mahallesi Temizlik, Sakızağacı Mahallesi Temizlik, Yeşilyurt Mahallesi Temizlik, Zuhuratbaba Mahallesi Temizlik, Ataköy 1 kısım Temizlik, Marina Temizlik