Bakırköy Temizlik Firmaları

Bakırköy Temizlik Firması

Bakırköy Temizlik Firması; Bakırköy İstanbul İli Avrupa Yakası’nda yer alan lokasyonik yapısı ile firmaların mekanı haline gelmiştir. E-5 karayoluna ve hava alanına yakınlığı, iş merkezi inşaatlarının artması. Ticari hayatın canlılığı ile eski taşra yapısından çıkıp İstanbul’un lüks semtleri arasına girmiştir. Bakırköy Temizlik Firması.

Bakırköy Temizlik Hizmetleri; Avrupa Yakası’nda bulunan Bakırköy ilçesi, Bayrampaşa, Güngören, Fatih  ilçelerine yakınlığı. Hava alanına olan 15 dakikalık erişim mesafesi,  yeni ulaşım hatları, dericilerin ve tekstil firmalarının artan iş hacimleri, Marmara Denizi’ne kıyısı oluşu, kalabalık genç ve yaşlı nüfusu ile günümüzün en işlek ilçelerindendir.

Sektörün en eski firması olarak Işıltı Bakırköy Temizlik Firması, daha kuruluş aşamasında komşu bölge Bayrampaşa’da yerini almış ve komşu ilçe Bakırköy’e hizmet vermeye  başlamıştır. Bakırköy ve Bakırköy’lülere gönül vermiş olan Işıltı Bakırköy Temizlik Firması, İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet verebilmektedir.

Bakırköy bölgesi yanı sıra Ataköy temizlik işleri, Florya temizlik işleri, Şenlikköy ve Yeşilköy temizlik işleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bakırköy temizlik hizmeti verilen mahalleler;

Ataköy Mahallesi Temizlik, Yeşilköy Mahallesi Temizlik, Ataköy 7.8.9.10 Mahallesi Temizlik, Kartaltepe Mahallesi Temizlik. Şenlikköy Mahallesi Temizlik, Osmaniye Mahallesi Temizlik. Basınköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi Temizlik. Zeytinlik Mahallesi, Cevizlik Mahallesi Temizlik. Sakızağacı Mahallesi Temizlik. Yeşilyurt Mahallesi Temizlik. Zuhuratbaba Mahallesi Temizlik, Ataköy Marina Temizlik.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi