Bahçelievler temizlik işleri, uzun yıllardır firmamız tarafından yapılmakta olup konumu dolayısı ile rahatlıkla servislerimizin gün içi dolaşabildiği bir bölgedir. Bahçelievler iş merkezi, özellikle site ve konut temizlikleri, bahçelievler koltuk yıkama hizmetleri, bahçelievler yerinde halı yıkama hizmeti, bahçelievler cam temizliği hizmetlerinin yanı sıra bir çok farklı temizlik hizmeti verilmektedir. Bazı dernek temizlikleri, Bahçelievler cami temizliği, bahçelievler okul temizliği, ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra verilen temizlik hizmetlerinin bazılarıdır.

Bahçelievler temizlik şirketleritemizlik personeli yetiştirme konusunda bazı dernek ve Bahçelievler Belediyesi’de personel yönlendirmesi yapmaktadır. Bölge her yönden canlı ve dolu doludur. Kalabalık oluşu bir çok iş kolu ve personele istihdam sağlamaktadır. Gelen taleplerin ortalama % 60’ı ev hanımları ve çalışan bayanlardandır. Özellikle cam temizliği ve ev temizliği fazlaca talep edilmektedir. Yanı sıra koltuk ve yatak yıkama, inşaat sonrası temizlik, merdiven ve apartman temizliği, bina temizliği, konut, iş yeri ve ofis temizliği, daimi ve periyodik olarak, bazende temizliğin durumuna göre değişik şekillerde talep edilmektedir.

bahcelievler-temizlik-sirketimiz

Bu bölge kalabalık oluşu ve her tür meslekten kişiler ve öğrenciler ile dolu oluşu nedeni ile ekonomikliğe de çok önem vermektedir. Temizlik firmamız bölgeye yakınlığı dolayısı ile ekonomik olarak temizlik servisi gönderebilmektedir. Çalışan temizlik personellerimizin de bölgeye yakın ikamet etmesi dolayısı ile zaman kavramı da çok iyi kullanılmaktadır.

Temizlik Firmamız, Bahçelievler bölgesinde gündelikçi bayan temizlik personeli anlayışını kırmak ve modern temizlikte ekip bütünlüğünü oluşturmak için iyi uğraşlar vermiş ve bu konuda da başarılı olmuştur. Temizlik ekibimiz sadece 1 günde komple temizlik işinizi gayretli bir şekilde tamamlamakta ve sizleri memnun bırakmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi