avrupa yakası temizlik firmaları

Avrupa Yakası Temizlik Firmaları; Avrupa Yakasındaki 25 ilçeye ve 25 ilçeye bağlı tüm mahallelere her gün temizlik hizmeti servisi gönderilmektedir. İstanbul Şişli, Gebze, Bayrampaşa’da merkez ofisleri ile hizmete başlayan Işıltı Temizlik Levent Şube ile hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle personel eğitimlerine fazlaca önem veren temizlik firması danışmanlık ve eğitimler için Nef 09 eğitim salonlarını kullanmaktadır.

Avrupa yakası temizlik teknolojileri; temiz temizlik hizmeti yapma anlayışı ile yola çıkan temizlik firması teknolojik alet ve ekipmanları ile her gün makine kataloğunu genişletmektedir. Avrupa Yakası bir çok okula beyaz bayrak aldıran firma en üst düzey hijyen oluşturma bayrağını da elinde tutarken Nato başta olmak üzere bir çok plaket ve ödül almıştır.

Avrupa yakası ev temizliği, ofis temizliği, düzenli haftalık temizlik hizmetleri, cilalama, zemin bakımı, dış cephe cam temizliği, ofislere ek personel yerleştirme, ev halısı ev koltuğu yıkama gibi çok fazla temizlik işlemi yapılabilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi