avrupa yakası temizlik servisi

Avrupa Yakası Ev Temizlik Hizmeti

Boş ve eşyalı tüm genel ev temizlik işlerini kapsar.

Avrupa Yakası Düzenli Ev Temizlik Hizmetleri; içinde daimi yaşadığımız evlerimiz için kirin yoğuşmasını önleyen temizlik programlarımız vardır. Bu programlar sayesinde rutin temizlik paketi alabilirsiniz. Haftalık, aylık, günlük gibi bir çok paketler mevcut. Bu temizlik paketlerini alırken ortam bakterilerinin giderilmesi için sunulan hizmetlerden de almanız önerilir. Yüzey dezenfeksiyonu tam olarak sağlanmadan iyi bir temizlik yaptık demek mümkün değildir.

Avrupa Yakası  İnşaat sonrası ev temizlik hizmetleri; inşaatı bitmiş boş daireler, villa, ofis ve iş yerleri için Avrupa Yakası her daim keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Bu süreç taşınma öncesi birkaç gün içinde tamamlanacak şekilde programlanmalıdır.  Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışmalar olabilir. Bu çalışmalar ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. Avrupa Yakası dahilinde aşağıdaki tüm bölgelere  günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Temizlikte yeni nesil makineler kullanılır.

Avrupa Yakası Ev Temizlik Şirketi25 ilçeden oluşan İstanbul Avrupa Yakasının her bölgesine her gün 7/24 temizlik servisi bulunmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi