Ataşehir, geçmişte varlığı bile bilinmezken günümüzde istanbul Anadolu Yakası’nın en çok değer gören semtlerinden olmuştur. Nasıl bu kadar hızlı ilerledi? Ataşehir Belediye’si ve bağlı olduğu birimlerin çok fazla çalıştığı aşikardır. Yanı sıra ünlü müteahhitlerin ve inşaat firmalarının bölgeye olan yatırımları sonucu burada bir toplu konutların daha inşaatken hatta topraktan satışlarını sağlanmıştır. Bu durum aynı zamanda inşaat, botanik, temizlik, iç mimari, mobilya gibi alanlarda çalışan kişilerin önünü açmış buralarda ayrı bir iş hacmi ve potansiyel oluşturulmuştur.

Bugün kendi başına bir iç piyasa istihdamı olan Ataşehir’de yaşamakta çok kolaydır artık. Nizamlı siteleri, parkları ve yeşil alanları ile burası İstanbul’dan bağımsız bir il görünümüne kavuşmuştur. Bir zamanlar konut fiyatlarının çok düşük olduğu Ataşehir’de şu an fiyatlar tavan yapmıştır. Konutların bir çoğu akıllı ev olarak tasarlandığı için burada yaşam çok kolaydır. Daha önceden fazla alternatifi olmayan cafeler ve alışveriş merkezleri de oldukça rağbet görmektedir.

h-atasehir-temizlik-sirketimizAtaşehir Temizlik Şirketleri; yaşanılabilir alanlar bu kadar güzel olunca hijyene de dikkat etmek gerekiyor diye düşünen Ataşehir sakinleri Işıltı Temizlik Firması’nı tercih ediyor. Bölgede 22 yıl kadar önce inşaat temizlikleri ile işe başlayan temizlik firması, bugün inşaat ve tadilat temizliğinin yanı sıra eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, boş ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, koltuk temizliği, kanape ve yatak yıkama hizmeti, halıfleks temizleme hizmeti, dezenfektanlı ev temizliği hizmeti veriyor. Ne kadar nizamlı ve yaşanabilir alanları fazla olsa da özellikle dükkanlar ve bodrum katlarındaki otoparkların zaman zaman su baskını olayını yaşadıklarını görmekteyiz. Bu tür durumlarda Ataşehir temizlik firması olarak su baskını temizlik hizmeti verilmektedir.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yollarının buradan geçmesiyle iş adamları merkez üs görevi taşıyan ofislerini buralara taşımıştır. Işıltı Temizlik, Ataşehir ofis temizlik işlerini en iyi şekilde yürütmektedir.

Yeditepe Üniversitesi’nin bu bölgede oluşu buraya ayrı bir canlılık katmaktadır. Işıltı Temizlik, öğrenci evi temizlikleri ile de ün kazanmıştır.

Bazı referanslarımız; İkbal Sucukları, Varyap Meridian, İmes Sanayi Sitesi, Mimoza sitesi, Mercan Sitesi, Ağaoğlu Sitesi, Soyak sitesi.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi