anadolu yakası temizlik şirketi

Anadolu Yakası Temizlik Firmaları; Anadolu Yakasındaki 14 ilçeye ve 14 ilçeye bağlı tüm mahallelere her gün temizlik hizmeti servisi gönderilmektedir. 90’lı yıllarda Beykoz Konakları, Acarkent villaları gibi üst düzey temizlik gerektiren yapıların hijyen servisi olarak işe koyulan Işıltı Temizlik o yıllardan bugüne edindiği tecrübesini günümüzdeki teknolojik donanımıyla ve ekipmanlarıyla birleştirmiştir.

İstanbul Anadolu yakası temizlik işleri; temiz temizlik hizmeti yapma anlayışı ile yola çıkan temizlik firması teknolojik alet ve ekipmanları ile her gün makine kataloğunu genişletmektedir. Anadolu Yakası bir çok okula beyaz bayrak aldıran firma en üst düzey hijyen oluşturma bayrağını da elinde tutarken Nato başta olmak üzere bir çok plaket ve ödül almıştır.

Günlük ev temizliği, ofis temizliği, düzenli haftalık temizlik hizmetleri, cilalama, zemin bakımı, dış cephe cam temizliği, ofislere ek personel yerleştirme, ev halısı ev koltuğu yıkama gibi çok fazla temizlik işlemi yapılabilmektedir.