Villa temizlikleri, Ev temizliği, Ofis Temizliği, İş yeri temizliği, Büro temizliği, Fabrika temizliği, Temizlik hizmetleri.

Hafta içi her gün ev temizliği ve villa temizliklerine personel gönderimimiz vardır. Villa, ofis temizliği, inşaat sonu ev temizliği yada tadilat sonu daire yada her türlü bina temizliğinde günlük iş bitirme kapasitemiz oldukça yüksektir. Villa temizlik hizmetleri çeşitlilik açısından diğer bir çok temizlik hizmetine göre daha fazla tecrübe istemektedir.

Fabrika temizliği, faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir. Fabrikalarda özellikle istenen çalışmalar hafta sonudur. Hafta sonu 2 günde koca bir fabrikayı temizleme kapasitesine sahip bulunmaktayız. Fabrika temizliğinin en fazla ihtisas isteyen kısmı makine temizliğidir. Firmamız, her türlü makine, elektrik motoru, üretim bantı temizleme konusunda 20 yıldan fazla geçmişe sahiptir.

Fabrika temizlik hizmetimiz :Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

Ofis dezenfeksiyonu referanslarımızı mutlaka isteyiniz.

https://isiltitemizlik.com.tr/

h-villa-ev-fabrika-temizligi

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi