Temizlik İndirimleri

Işıltı Temizlik, ev temizliği ve ofis temizliği hizmetlerinde cazip indirim fırsatları sunuyor! Evinizi veya ofisinizi parıldayan bir temizliğe kavuşturmak için hemen bizimle iletişime geçin. Işıltı Temizlik, temizlik sektöründeki deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de “Işıl Işıl Bir Dünya İçin Işıltı Temizlik Şirketi” diyerek bize ulaşın ve %2 indirimden yararlanın.
Ayrıca, iş bitimi memnuniyet anketi sonucunda yapacağınız açık yansımalarla %5 indirim kazanabilirsiniz! Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve hizmet kalitemizi artırmak adına geri bildirimlerinizi değerlendirmekteyiz. Sizden gelen olumlu geri bildirimler, bize daha da ileriye gitme motivasyonu sağlamaktadır. Bu nedenle, memnuniyet anketlerine katılımınızı bekliyor ve katkılarınız için teşekkür ediyoruz.

Ev Temizliği Profesyonel Hizmet

Aşağıdaki kupon karşılığında bazı temizlik hizmetleri için yapılmakta olan temizlik indirimleri;

Ev Temizliği %5 indirim!
Ofis Temizliği %10 indirim!
Koltuk Yıkama %10 indirim!
Halıfleks yıkama %20 indirim!

temizlik indirim, genel temizlik indirimi, ev temizligi indirimi, en iyi temizlik, temizlik indirim kuponu

Kupon indirimi 20 000.00 TL ve üzeri hizmet dallarımızda %5 olarak kullanılabilir.

Kupon indirimi 100 000.00 TL ve üzeri hizmet dallarımızda %7 olarak kullanılabilir.

Kupon kullanımı için randevu alımlarda mail üzerinden KUPON KODU numarasını belirtmeniz gerekmektedir.

İş yeri Temizlik İndirimleri. İş yeri temizliğinde alışılmış adetleri değiştirin. Sabah işe geldiğinizde ne kadar güzel kokulu ofisimiz dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere hijyenik, dezenfekte yapılmış mis gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Büro ve ofis temizliği, genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, arşiv ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyasalları ile temizlik şirketleri teknikleri gerektirir.

Işıltı Temizlik, ev temizliği ve ofis temizliği konularında profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekte ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için çaba sarf etmektedir. Temizlik ihtiyaçlarınız için en doğru adres olan Işıltı Temizlik ile iletişime geçmek ve avantajlı indirimlerden faydalanmak için hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Işıltı Temizlik ile temizlikte kaliteyi keşfedin!

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi