Işıltı Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmetleri

Su Baskınına Dikkat!

Çağımızda en fazla duyduğumuz haberler arasında maalesef artık su baskını, sel felaket, yağmur gölleri. Fakat öyle afet ki başa gelmedikçe umursanmıyor. Meteorolojiye biraz kulak vermek lazım oysaki. Sağanak yağmur beklentisi husule geldiğinde bazı önlemleri almakta fayda var.

Doğa o kadar değiştiki İstanbul, Ankara, İzmir gibi başta büyük iller olmak üzere en küçük mecra olan köylere kadar her bölge riskler ile doldu. Ve en önemlisi çocukluğumuzda olduğu gibi hızlıca fidan dikimine başlamak. Tekrar okullarda ağaçlandırma, yeşil çevre kazanımı konularının işlenmesi lazım.

Su baskınlarına karşı belediyelerin etkili çalışmaları olsa da bu konuyu vatandaşlar olarakta ele almakta yarar var. Belki kısa zamanda su baskını risklerine karşı çözümcü dernekler oluşacak ve konunun önemi biraz daha kavranacak. Eskiden olduğu gibi dere yataklarına evler yapılmayacak.

Su Baskını Temizliği

Su baskını olayından kurtulmak için; başınıza Allah korusun böyle bir felaket gelmesin ama olur da gelirse Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri size çözüm oluyor. Yetişmiş uzman kadrosu ile devasa su çekim makineleri kullanılaraktan zemindeki tüm su çekildikten sonra hijyen devreye giriyor.