Sinema temizlik şirketi; Hepimizin hafta sonlarında vakit buldukça film izlemek için gittiğimiz sinema salonlarının temizliği tabiîki çok önemli. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu bu salonlarda hijyen ne kadar sağlanmaktadır? Işıltı Temizlik Şirketleri tüm bu konuları araştırıp yeni ve pratik hijyen çözümlerini uygulamaya katmaktadır.

Halılarda kış yaz çok fazla ayakkabı giyilmesi sonucu toz ve çamur oluşmakta ve düzenli aralıklar ile yıkanmaz ise oluşan bu toz ve çamur, hava teması ile duvarlara ve tüm kaplamalara kadar her tarafa yapışmaktadır. Havadaki bu toz alerjik bünyeli kişileri rahatsız ettiği gibi farkında olmadan teneffüs edilmektedir. Temizlik şirketleri, yıllık periyodik anlaşmalar ile sinema halılarının yıkanmasını ve vakumlanmasını sağlamaktadır.

Sinema Temizliği & Sinema Halısı Yıkama & Sinema Koltuğu Yıkama: Sinema koltuklarda dış ortamda giyilen mont ve kabanların bulunması, çantaların teması, sinema aparatif yiyeceklerinin dökülmesi sonucu oluşan kirlenmelere karşı yılda en az 2 defa işinde başarılı bir temizlik firması tarafından koltuk yıkama yapılmalıdır. Yapılacak olan yıkamanın çabuk kuruyan cinsten olması salon trafiği açısından önemlidir.

Işıltı Temizlik, sinema halısı ve koltuk yıkamasında başarılı olduğu gibi salonların günlük temizliğinde de profesyonel uzman temizlik personeli çalıştırmaktadır.

sinema-hali-temizligi-hali-yikamaGünümüzde yeni yapılan alışveriş merkezlerindeki sinema salonları, alışveriş sonrası dinlenme için çok fazla tercih edilmektedir. Çoluk çocuk ailece sinema keyfi yaşamak isteyen herkes ekonomik imkanları da uydukça bu salonlara akın etmekte. Sinemalarda değişen çağımızda farklı amaçların bitim noktası yada başlangıç çizgisi oluveriyor.

İstiklal Caddesi hayranları ve İstanbul’a gezmeye gelenler için vazgeçilmez bir tutkudur. Eski İstanbul’lular başta olmak üzere bir çok insan hayatında en az bir kere tarihi yansıtan Beyoğlu Emek Sineması’na gitmiştir.

Işıltı Temizlik Şirketi, yeni restore edilen sinema salonları olsun ilk defa inşa edilen yada tadilat gören sinema ve kültür salonları olsun temizlik işinde oldukça başarılıdır. Sinema temizliği detayları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi