halı yıkama

Sanayi Ev Temizlik 

Hepimiz akşam eve gelince yorgunluğumuzu atıp dinlenmek isteriz. Günümüzün yoğun temposunda aradığımız huzur ve rahatlık ev hijyeninden geçiyor. Ev hijyeni ise eski tip sıradan temizlik işleyişlerine tezat olarak yeni sistemlerin devreye girdiği uygulamalar zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni tip uygulamaları ekonomik şekilde  müşteriye yansıtmak. Abonelik ev temizliği hizmetleri ile de Işıltı Sanayi Mahallesi Ev Temizlik Hizmetleri sektörde lider konumunu korumaya devam ediyor.

Işıltı Sanayi Ev Temizlik Şirketi sayesinde Sanayi bölgesinde ve Sanayi mahallesinin her sokağında bulunduğunuz ortamlara ev hijyeni hizmeti verilmektedir. Sanayi mahallesinin yoğunluk içeren konumuna günün her saati servis hizmeti, temizliğin her alanında verilmektedir. Sanayi sokaklarında her daim apartmanların, yüksek binaların, rezidans, plazaların cam temizliğini gerçekleştirmek üzere çalışan vinç ve camcı personellerimizi görebilirsiniz. Sultan Selim Cad. üzerindeki Nef 09 Plaza’da ofis mülk sahipliği mevcuttur. Sanayi Mahallesi’ne daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Sanayi Semti Ev Temizlik Şirketidir. Firma hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Sanayi mesken temizlik hizmetleri içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Sanayi ev temizliği elemanlarımız ile boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği en iyi şekilde yürütülmektedir. Ev temizliği için temizlik servisi gönderilmekte, haftanın 7 günü çalışılmaktadır. Ev Halısı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Mesken Temizliği işi biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

Sanayi muhiti inşaat sonrası ev temizliği; boya badana sonrası inşaat temizliği. Sanayi ev, site, her tür daire, konut, rezidans, bina, merdiven, apartman ve meskenlere tadilat sonu temizlik hizmeti. Taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, yaşlı bakım evi temizliği, öğrenci evi temizliği. Cilalama, cam temizliği hizmeti verilmektedir. İş sonrası ihtiyaçlarının durumuna göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Sanayi Mahallesi Acil Temizlik; olağanüstü durumlarda ev temizliği; yangın sonu ev temizliği, sel su baskını sonu ev temizlik işleri. iAfete maruz kalma sonucu mesken temizliği. Rutubet ve neme karşı ev temizliği, koku giderme hizmetleri ev temizlik personelleri tarafından verilmektedir.

Sanayi Temizlik İletişim

Nef 09 Plaza’da donanımlı eğitim salonlarında personellerin ev hijyeni uygulamalarını öğrenmesini sağlanırken ekipman merkezi konumu itibari ile Sanayi içi ev temizlik servis ulaşımında hızlılık sağlanmaktadır. Whatsapp 05326449912

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi