Sanayi Mahallesi Temizlik Şirketihalı yıkama

Sanayi Mahallesi Ev Temizlik Şirketleri

Hepimiz akşam eve gelince yorgunluğumuzu atıp dinlenmek isteriz. Günümüzün yoğun temposunda aradığımız huzur ve rahatlık ev hijyeninden geçiyor. Ev hijyeni ise eski tip sıradan temizlik işleyişlerine tezat olarak yeni sistemlerin devreye girdiği uygulamalar zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni tip uygulamaları ekonomik şekilde  abonelik ev temizliği hizmetlerine döken Işıltı Sanayi Mahallesi Ev Temizlik Hizmetleri sektörde lider konumunu korumaya devam ediyor.

Işıltı Sanayi Mahallesi Ev Temizlik Şirketi sayesinde Sanayi bölgesinde ve Sanayi mahallesinin her sokağında bulunduğunuz ortamlara ev hijyeni hizmeti verilmektedir. Sanayi mahallesinin yoğunluk içeren konumuna günün her saati servis hizmeti, temizliğin her alanında verilmektedir. Sanayi sokaklarında her daim apartmanların, yüksek binaların, rezidans, plazaların cam temizliğini gerçekleştirmek üzere çalışan vinç ve camcı personellerimizi görebilirsiniz. Sultan Selim Cad. üzerindeki Nef 09 Plaza’da ofis mülk sahipliği ile Sanayililere daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Sanayi Semti Ev Temizlik Şirketi, hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Sanayi mesken temizlik hizmetleri içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Sanayi ev temizliği elemanlarımız ile boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği en iyi şekilde yürütülmektedir. Ev temizliği için temizlikçi bayan gönderilmekte, haftanın 7 günü çalışılmaktadır. Ev Halısı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Mesken Temizliği işi biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

Sanayi muhiti inşaat sonrası ev temizliği; Boya badana sonrası inşaat temizliği ile Sanayi ev, site, her tür daire, konut, rezidans, bina, merdiven, apartman ve meskenlere tadilat sonu temizlik hizmeti, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, yaşlı bakım evi temizliği, öğrenci evi temizliği, cilalama, cam temizliği hizmeti verilmekte, iş sonrası ihtiyaçlarının durumuna göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Olağanüstü durumlarda ev temizliği; yangın sonu ev temizliği, sel su baskını sonu ev temizlik işleri, ise maruz kalma sonucu mesken temizliği, rutubet ve neme karşı ev temizliği, koku giderme hizmetleri ev temizlik personelleri tarafından verilmektedir.

Nef 09 Plaza’da donanımlı eğitim salonlarında personellerin ev hijyeni uygulamalarını öğrenmesini sağlanırken ekipman merkezi konumu itibari ile Sanayi içi ev temizlik servis ulaşımında hızlılık sağlanmaktadır.