İstanbul koltuk temizleme şirketleri

İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri,

Tüm semtlere koltuk yıkama hizmeti verilmekte olup temizlik garantilidir. Koltuk yıkama alanında 25 yıldan bu yana hizmet verilmektedir. Uzun yılların tecrübesi ile atıl durumdan kurtulan koltuklarınızı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Koltuk yıkama fiyatları için fiyat listemiz yanı sıra fiyatlandırma adet, şekil ve durum bilgileri önemlidir. Firmamız her tür koltuğu yıkayabilmekte, deri koltuk ve sandalyeleri ise silim yöntemine gitmektedir. Silimde kullanılacak olan kimyasallar ortam sağlığına uygun olup asit ihtiva etmez.

Koltuk Temizliği

Yıkama ekiplerimiz taahhüt edilen gün ve saatte orada olur ve anlaşmanın dışında ekstra fiyat talep etmez. İşi almak maksatlı yüzde yüz garanti diyen firmalardan değiliz tabii ki de fakat doğal yöntemler ile hiç bir açıcı kullanmadan, koltuğunuzu tahriş etmeden en iyi şekilde temizlemenin garantisini verebiliriz. Gene bu konudaki en büyük sektör yanlışlarından biri de firmaların tek seferde yüzde yüz garanti vermesidir. Beyaz çamaşırlarınızı düşünün. Eskiden annelerimizin üç su yıkadığı çamaşırları şimdi de uzun programlarda değişik şekillerde yıkıyoruz. Temizliği bir defalık değil de devamlı olarak en azından yılda bir defa olarak düşünmek lazım. 5 yıl boyunca hiç temizlenmemiş bir koltuk takımı için verilecek olan açıcı olmadan garanti yüz üzerinden 85-90’dır. Biz sihirbaz gibi olsak gene de hiç bir temizliğin yüzde yüzü olmaz. Bu konuyu da açıklamak istedik hizmet alıcının kafasını karıştırmadan siz sayın okurlarımız için.

Koltuk Yıkama

Sonuçta bu bir emek işi, zaman işi ve bilgi işi. Hiç bir zaman unutmamamız gereken asıl konu temizliğin daimiliği sayın hizmet alıcılarımız. Işıltı koltuk yıkama personelleri koltuğunuzu yıkarken bu konularda da sizi en iyi şekilde bilgilendirecektir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi