Temizlik Şirketleri ne yapar?

Işıltı İstanbul Temizlik Şirketleri olarak eski tecrübemizi yeni teknolojiler ile birleştirerek her geçen gün istanbul’un tüm semtlerine hizmet vererek geliştirmeye ve güzel Türkiye’mize layık olmaya çalışıyoruz. Ev temizliği, iş yeri temizliği ve ofis temizliğinde hizmet alan kişilerin bazı endişeleri olabilir. Işıltı ev ofis temizlik şirketleri olarak kendilerini her türlü rahatlatmak bizim görevimizdir. Telefon açan müşterilerimiz ilk konuşma ve tanışma dakikalarında bu güveni hissedeceklerdir. Biz ayakta kalmamızı daimi bizi arayan müşterilerimize ve daimi bizimle çalışan personellerimize borçluyuz. Işıltı Temizlik Şirketi hizmette ayrıcalık sağlar.

Ev ofis temizliğinde kullandığımız makineler; buhar makinesi özellikle petek yıkama için. Koltuk yıkama makinesi, halı yıkama vakumları, zemin yıkama otomasyonları, duvar siliciler ve cam aparatları.

Ev ofis temizliğinde kullanılan bazı kimyasallar; mutfak için yağ ve kir sökücüler, genel temizlik sıvısı, ahşap temizleyici – pronto, sert zemin temizleyici, wc temizleyici kimyasal, cam temizlik sıvısı, mineralli temizlik sıvısı, toz toplayıcı, halı yıkama şampuanı, parlatma sıvısı, cilalar.

İstanbul Avrupa yakası temizlik ve İstanbul Anadolu yakası temizlik hizmet bölgelerimiz; İstanbul sınırları baz alınır.

h-istanbul-temizlik-neler-yapar

Ev temizliği şirketi, ofis temizliği şirketi, cam silimi şirketi, istanbul koltuk yıkama şirketi, istanbul halıfleks yıkama şirketi, istanbul temizlik şirketi, istanbul temizlik firmaları, temizlik şirketi, temizlik şirketleri, temizlik firmaları, temizlik firması, su baskını temizlik, yangın sonu temizlik, temizliği, temizlik, şirketleri, temizlik şirketi fiyatı.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi