İstanbul Temizlik Şirketi; İstanbul’un tüm semtlerinde ev temizlik hizmetleri, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, halıfleks yıkama, villa temizliği, dış cephe ve cam temizliği, hastane temizliği, mağaza temizliği, dershane temizliği, fabrika temizliği, ibadethane temizliği, havuz temizliği, gemi ve yat temizliği, mermer cilalama, endüstriyel temizlik hizmetleri ihtiyacınıza haftanın 7 günü cevap vermektedir. Temizlik şirketleri arasında, hizmet kalitesi yüksek ve referanslı İstanbul Temizlik Şirketi olarak, tüm temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler üreterek temizlik hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Temizlik Firması; ev temizliği, ofis temizliği, villa temizlikleri ve inşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından hizmet sunmaktayız. Temizlik maddeleri konusunda seçici davranan temizlik firmamız, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan marka olarak bilinen temizlik maddeleri kullanmaktayız.

h-istanbul-temizlik-sirketleriGünümüz İstanbul’unda hemen her kesin temizlik ihtiyacı bulunmaktadır.Temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınıza sorunsuz cevap veren temizlik firması, İstanbul Temizlik Şirketleri, hizmet almak istediğiniz mekanda tüm temizlik ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde, İstanbul’un tüm semtlerinde sayısız referanslar edindik.

İstanbul Temizlik Şirketi, İstanbul genelinde 1 numara olma yolunda önemli adımlar attı.İnsanlar arasında yapılan reklama önem veren şirketimiz, sizlere uzun süreli hizmet sunmak için tüm gayret ve özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tavsiye temizlik firmaları arasında yer almanın gururunu ve heyecanını siz değerli müşterilerimiz sayesinde başardık.

İstanbul Temizlik Şirketleri, buharlı temizlik hizmetlerine de önem verip temizlenmesi gereken mekanda buharlı temizlik ve dezenfekte konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahiptir. Günümüzde son teknolojik makineleriyle tüm mekanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi