Temizlik, saflık, arılık, leke ve kiri ortadan kaldırma anlamlarını ifade ederken hijyen ise sağlığımızın bozulmaması adına alınan tüm önlemler ve uygulamalar bütününü oluşturuyor. Havanın bile kirli olduğu dünyamızda bu kavramlar ne kadar önemli ise yaşadığımız iç mekan ve dış mekan ortamlar için bir o kadar ehemmiyet taşıyor.

Işıltı Temizlik Eğitimleri‘nde bireylere, evlerinin içinden kapı önlerine, yaşadıkları sokaktan ofis yaşam alanlarına,  ulaşım araçlarına, okullarına, ibadet ettikleri camilerin kir ve lekeden arınmışlığına, çevre, hava ve ortam kirliliğine kadar hijyen ve temizlik bilgisi verilmektedir. Hijyen ve temizlik anlam bakımından birbirinden farklı iki kavram olsa da pratik hayatta aynı yolda birleşiyorlar.

Işıltı Temizlik personelleri, günlük hayatta kılık kıyafetinden, tırnaklarına kadar her türlü temizliğe dikkat ediyor ise hizmet alıcısının hijyenik ortamlara kavuşması için elinden geleni yapıyor. Geniş mekan villa temizlik ve dezenfeksiyonu, konutların hijyeni, tüm iç ve dış mekan alanların sağlıklı ortamlara dönüştürülmesinde adeta çevre temizliği dönüşüm şirketi olarak uzun yıllardır görevini yerine getiren firma, temizlik eğitimleri ve sınavlarını da eğlenceli hale getirmiştir. Tüm şirket yetkilileri ile bir arada geçen eğitimler boyunca çalışanlar yaptıkları işin daha çok bilincine varmakta ve büyük haz duymaktadırlar.

Dileyenlerin Nef 09 aylık hijyen eğitimlerimize katılması bizi onurlandıracaktır.

Bu dünya bizim ise yaşam alanlarımızı temiz tutalım.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi