Ofis Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik Firması

İnşaat Sonrası Temizlik Firması; inşaatı bitmiş boş daireler, ofis ve iş yerleri için 500 m2 üzerinde keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Boya badana sonrası ya da tadilat aşaması bitmiş ofis, daire, müstakil ev temizlikleri taşınma öncesi birkaç gün içinde bitirilmelidir. Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. İstanbul’daki tüm bölgelere günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcut olup temizlik son sistem makineler ile yapılmaktadır.

İnşaat sonu ev temizliğinde gerekli olan ince detay aparatları dünya çapında markalar olup cam gibi hassas yüzeyleri çizmez. Alanın hacmine göre farklı makine ve teknikler kullanılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik işlerinde kullanılan bezler bir kullanımlık olup değiştirmeden farklı yüzeylere geçiş yapılmaz.

İnşaat Sonrası Temizlik Firması;  İnşaat sonu ofis temizliğiİnşaat kumu, tozu ve kalıntıları yüzeyler için tehlike oluşturur. İnşaat temizliği bittikten sonra hoş olmayan yüzey görüntüleri ortaya çıkar. Ofislerde yapılacak inşaat temizliği ve inşaat sonu cam temizliği sırasında ofis malzemeleri için gerekli koruyucu önlemler alınır.

Tadilat sonu temizlik uygulama alanları; inşaat sonu restoran temizliği, inşaat sonu ev ofis temizlikleri, inşaat sonu villa temizliği, tadilat sonu daire temizliği