Günlük Kampanyalı Temizliklerden Bazıları

Bazı temizlik kampanyalarımız aşağıdaki şekildedir.

Dış Cephe Temizliği

Işıltı Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin iş yeri ve plazalarına ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış Cephe Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir.

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Işıltı Temizlik Şirketi olarak siz müşterilerimize her tür taşınma öncesi temizlik ve taşınma sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz. Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik hizmetimiz ile taşınma sonrası oluşan kirliliği ve taşınmanız öncesinde işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir.

Ev Temizliği

Işıltı Temizlik Şirketi olarak siz müşterilerimizin evlerine ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ev Temizliği hizmetimiz ile Lavabolar, Banyolar, Küvetleriniz, Mutfağınız, Parkeleriniz, Kapılarınız, Avizeleriniz, Koltuklarınız, Halılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışıyla hareket ediyoruz.

h-isilti-temizlik-sirketi-firsat-bugun

Personellerimiz evinize girdiğiniz andan itibaren ön keşif yapıyor. Yatak yıkama, halıfleks yıkama, panjur temizliği, jaluzi ve stor perde temizliği, duvar temizliği, cam çerçeve silimi, petek temizliği, mutfak banyo dolaplarının temizlenmesi gibi bir çok işi sıralı şekilde yerine getiriyor. İnşaat sonu temizliklerde de oda oda ilerlenmekte, temizliği biten odanın kapısı kapanmaktadır. Nakliyeciler için mutlak bırakılmaktadır. Bazı durumlarda evin bizden sonra kirlenmemesi amacı ile pratik mop takımı da bırakılır.

Koltuk yıkamada indirim % 15

Ev temizliği talebiniz yok ise ve sadece koltuk yıkama istiyorsanız indirim kuponlarımızdan faydalanabilirsiniz. İstanbul içi ev temizliği, istanbul’daki cam temizliği işleriniz, gene istanbul’da cilalama hizmetleri gibi talepleriniz için de indirim kuponlarımızı kullanabilirsiniz.

Tags: villa temizlikleri, ev temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, fabrika temizliği, temizlik şirketi fırsat kampanyaları, istanbul ev temizliği, ev cam temizliği

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi