Daire Temizliği Hizmeti , konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı daire temizliği, boş daire temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, tadilat sonrası daire temizliği, sel baskını sonrası daire temizliği, yangın sonrası daire temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Daire temizliği için Işıltı Temizlik Şirketini tercih etmeniz durumunda ; kullanılacak kimyasal , makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Dairenizin metrekaresine göre bay ve bayan personellerimizden ekipman temin ediyoruz .

Temizlik personellerimiz; duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile daire temizlik hizmetlerini yerine getirir. Size dairenizi temiz temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar.

h-daire-temizlik-firmalari-istanbulDaire temizliği hizmetimiz , ekiplerimiz tarafından bir günde teslim edilir. İstanbul ‘ da daire temizliği için temizlik şirketlerini aramadan önce müşterilerimize bir noktayı hatırlatmakta fayda var . Öncelikle gündelikçi olarak tabir edilen bayanların yapmış olduğu temizlik ile temizlik firmalarının hizmetleri kıyaslanmamalıdır. Daire Temizlik Şirketleri tarafından sunulan hizmetler ekipler halinde yerine getirilir. Dairenin büyüklüğü ve bitirilmesini istediğiniz zamana göre ekip sayısı oluşturulur. Gündelikçi kadınların vermiş olduğu temizlik hizmetine nazaran ilk bakışta pahalı gibi gözükse de bütün kimyasallar şirketimizin temin etmesi, kaliteli makinalar, yemek ücreti, profesyonel iş tecrübesi gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda temizlik şirketinin farkı ortaya çıkmaktadır.

Sizleri memnun etmek bizim işimiz, daire temizlik hizmetinden memnun kalmak için bize ulaşın.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi