Ofis Temizlik Şirketi

Nişantaşı Temizlik

Avrupa bölgesi içerisinde yer alan Nişantaşı ve çevresi için firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Nişantaşı’ndaki tüm müşterilerimize seve seve yardımcı olan Işıltı Temizlik Şirketi personelleri, temizliğin bir çok dalında uzmanlaşmış olmanın rahatlığı ile bölgede en güzel temizlik hizmetini vermektedir.

Nişantaşı bölgesinde sayıca fazla olan iş yerlerinin temizliği kadar çoğu şık butik ve mağaza görevini gören bina çevreleri hatta Nişantaşı zemin cilalama, merdiven temizliği, özellikle mermerlerin cilalama hizmetleri, cam temizliği, apartman temizliği, daire temizlikleri, mağazaların parttime temizliği, şirket temizliği, şirketlerin fulltime temizliği, sayıca fazla olan muayehanelerin temizlik ve halı yıkamaları gibi çok fazla temizlik dalı sayılabilir.

Nişantaşı temizlik şirketleri içerisinde en iyisi olan Işıltı Temizlik aynı zamanda Türkiye’de en eski temizlik firması ünvanını taşımaktadır. En eski ve en profesyonel temizlik firması olan Işıltı Temizlik ilk günkü heyecanından bugünde hiç bir şey kaybetmemiştir.

Firmanın İstanbul Nişantaşı’nda temizlik servis ağı son derece geniştir. Yukarıdaki işlemlerin yanı sıra acil su baskını temizliği, yangın sonrası ev temizliği ve fabrika temizliği gibi işlemlerimizi sayabiliriz. Bu hizmetlerimizde ekonomikliğin yanı sıra değerli hizmet alıcı müşterilerimizin asla mağdur olmaması adına elimizden geleni yapmakta ve bu şekilde kendilerine ışık tutmaya çalışmaktayız.

Işıltı Nişantaşı Temizlik Şirketi şeffaf fiyat listelerini internet ortamında müşterisine sunarken hizmette dürüstlük ve eşitlik ilkesini  gözetmektedir. Serbest piyasa ticareti yaparken etik bazı değerleri kaybeden firmalara kıyasla uzun vadede sektörde kalıcı olmayı başarmanın adıdır Işıltı Temizlik. Haksız rekabet içinde olan bir çok firmaya aslında uzun vadede bakılır ise, hem sektörü hem de kendi iç dünyasını kararttığını görürüz. Özellikle sektöre yeni girmiş işi bilmeyen bazı firmaların nasıl müşterisini kandırdığını ve örneklerini çok fazla gözlem yapmış bulunuyoruz. Hal böyle iken personeline de ışık tutamayan bu tarz firmaların yıllar içinde bir çoğu çoktan göçüp gitmiştir.

Nişantaşı temizlik işleri için ideal firma olan Işıltı Temizlik, bölgedeki ismini hep korumayı başarmıştır. Tüm hijyen talepleriniz için 0212 2221150 numarmızdan arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi